Loading...

Pasirūpink saugia ateitimi –
investuok į NT!

Kodėl verta investuoti į butų pirkimą nuomai?

Prieinamas bankinis finansavimas

Skirtingai nei kitoms investavimo priemonėms, investicijoms į NT skolina bankai ir kitos kredito įstaigos. Kadangi nekilnojamas turtas laikomas saugiu ir stabiliu turtu, palūkanos už tokias paskolas yra pačios mažiausios rinkoje. Taigi, norint pirkti butą nuomai, tereikia turėti tik pradinį įnašą, o likusią pinigų sumą galima skolintis iš banko.

Metinė grąža – 7%

Butų pirkimas nuomai - populiariausias Lietuvoje investavimo į nekilnojamą turtą būdas. Taip yra dėl stabilios ir aukštos investicijų grąžos, kurią labai lengva nuprognozuoti bei apskaičiuoti. Tarkime, įsigyjate butą bei jį įrengiate už 51 450 eur, nuomos kainą nustatote 300 eur/mėn., tuomet metinės grąžos apskaičiavimas atrodytų taip:

Tad tokia investicija tikrai gali generuoti pastovų ir stabilų pinigų srautą. Reikėtų paminėti, kad investicijų grąža, taip pat priklauso ir nuo nekilnojamo turto vietos. Patrauklioje nuomininkas vietoje esantį nekilnojamą turtą, visuomet galima išnuomoti daug greičiau ir brangiau.

Galimybė padvigubinti metinę grąžą

Kadangi nekilnojamo turto investicijoms galima gauti paskolą, investuotojas gali įnešti tik dalį nuosavų lėšų, o likusią dalį padengti iš gautos paskolos. Tokiu atveju, investuotojui priklauso net kelis kartus didesnis turtas nei jis yra investavęs savų pinigų, tad pasinaudojus banko paskola, finansinė grąža yra netgi 2 kartus didesnė nei perkant butą nuosavomis lėšomis. Taigi, investuojant į butą projekte „Vytauto 14“, pasiimant 80% banko paskola būstui bei įrengimui su 2% palūkanomis, 30-čiai metų, asmeninių investicijų, butui, kurio vertė 54 150 eur, Jums prireiktų 10 290 eur, tad metinės grąžos paskaičiavimas atrodytų taip:

Nuomininkai sumokės paskolą už Tave.

Įsigijus investicinį būstą su banko paskola, Tavo nuomotojai, kiekvieną mėnesį mokėdami nuomos mokestį, dengs Tavo įmokas bankui. Tad, ilgalaikiame periode, jie tiesiog išpirks butą už Tave – tad galima teigti, kad jo įsigijimas Tau ir nekainuos.

Atsparumas infliacijai.

Nekilnojamasis turtas yra laikomas viena saugiausių investicijų, kuri atspari infliacijai. Tokio tipo investicijoms vidutinė 2 % metinė infliacija daro teigiamą įtaką. Juk pasiskolinote pinigus, kurie su laiku nuvertėja ir tai reiškia, kad jūsų skola tampa vis mažesnė vien dėl infliacijos. Tai yra puikus būdas apsaugoti turimus pinigus. Kiek pinigai nuvertėja, tiek Jūsų turimo nekilnojamo turto kaina padidėja. Pavyzdžiui, investuojant į vertybinius popierius ir uždirbant 10 proc., reali grąža sumažėja iki 8 proc., bet investuojant į nekilnojamąjį turtą uždirbant 14 proc., grąža lieka tokia pati, nes pats turtas nenuvertėja.

Nuomos paklausa bei kainų augimas.

Nesvarbu ar ekonomika kyla, ar smunka, žmonės vis tiek turi kažkur gyventi. Dėl šios priežasties gyvenamųjų patalpų nuoma yra bene populiariausia ir turinti stabiliausias pajamas investicija į nekilnojamąjį turtą. Šis išskirtinis nekilnojamojo turto segmentas yra gana brangus dėl nuolatinės paklausos. Kita vertus, didelė paklausa reiškia, kad visuomet rasite nuomininkus.
Taip pat labai svarbus veiksnys – nuomos kainos. Klestinčiuose miestuose nuomos kainos vis auga. Pavyzdžiui, Kaune per paskutinius 10 metų, butų nuomos kainos padidėjo 116%.

10-ies metų NT kainų Kaune kaitos statistika

Kodėl verta investicijai rinktis projektą Vytauto 14?

Projekto vieta mieste.

Projektas Vytauto 14 yra įsikūręs pačiame Kauno miesto centre. Dėl patogios bei populiarios būsto lokacijos visada galėsite jaustis ramūs dėl nuomininkų – butą išnuomoti bus lengva, jis nestovės tuščias. Be to, projekto vieta mieste užtikrins aukštą nuomos kainą, kuri garantuos gerą investicinę grąžą.

Miestas, kuriame statomas projektas.

Ne naujiena, kad būtų įsigijimo kaina Kaune yra 40% žemesnė nei Vilniuje. Tačiau, nuomos kaina Kaune žemesnė tik iki 20%, todėl investicijos į butų nuomą Kaune generuoja kur kas aukštesnę grąžą.

Pelnas be didelių pastangų.

Žinome, jog nuomos administravimo procesas gali būti atrodyti sudėtingas. Todėl norime padėti savo klientams ir padovanoti net 6-ių mėnesių nemokamą buto nuomos administravimo paslaugą, kurios dėka klientai mėgautis pelnu galės be didelių pastangų bei laiko sąnaudų.

Apie investavimą į NT iš profesionalų lūpų

Esi pasiruošęs investuoti? Turi klausimų? Pabendraukime plačiau!

Kontaktai

Works with AZEXO page builder